AnaSayfa / Genel / Kahve falında dikiş diken birini görmek

Kahve falında dikiş diken birini görmek

Kahve falında dikiş diken birini görmek işlerinin açılacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, isabetli girişimlerde bulunacağına, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına alamet eder.

Kahve falında dikiş diken birini gördüyseniz:

  • Duygusal yaşamınızda, yaratıcılık gerektiren işlerde veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda, siz istesenizde istemesenizde çok olumlu bir yola doğru çekiliyorsunuz.

Kahve falında dikiş diken birini görmek bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, işlerinin çok iyi bir hal alacağına yorulur.

Kahve falında dikiş diken kadın görmek çok büyük hayır duaları alacağına, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dikiş dikeni görmek yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dikenli bahçe görmek kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dikenleri temizlemek Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında vücuttan diken çıkarmak makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına işaret eder.

Kahve falında dikenli yeşillik görmek zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine işaret eder.

Kahve falında elindeki dikeni çıkarmak kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir