AnaSayfa / Genel / Kahve falında deprem olacağını sanmak

Kahve falında deprem olacağını sanmak

Kahve falında deprem olacağını sanmak sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, falı kapatan kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında deprem olacağını sanmak gördüyseniz:

  • Romantik belirsizliklerde ya da duygusal konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Kahve falında deprem olacağını sanmak güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına delalet eder.

Kahve falında deprem olduğunu sanmak uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kıyametin koptuğunu sanmak işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine, yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine yorulur.

Kahve falında eşinin öldüğünü sanmak korkularının yok olacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına inanılır.

Kahve falında birini öldü sanmak maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında adam öldürdüğünü sanmak illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine, kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kıyamet koptuğunu sanmak verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine işarettir.

Kahve falında içki içtiğini sanmak yol kat edeceğine, müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir