AnaSayfa / Genel / Kahve falında denizin ortasında balık tutmak

Kahve falında denizin ortasında balık tutmak

Kahve falında denizin ortasında balık tutmak fakirliğinin biteceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine işaret eder.

Kahve falında denizin ortasında balık tutmak gördüyseniz:

  • Herkesin biraz zamana veya mesafeye ihtiyacı olabilir.

Kahve falında denizin ortasında balık tutmak bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine inanılır.

Kahve falında denize balık tutmak büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine bu sayede de hem kazancının hem de huzurunun artacağına işaret eder.

Kahve falında denizde büyük balık tutmak çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında denizde elle balık tutmak girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, oldukça kazançlı işler yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında denizde yüzmek ve balık tutmak bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına, dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında denizden büyük balık tutmak eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine alamet eder.

Kahve falında deniz balık tutmak lüks şekilde yaşayacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine inanılır.

Kahve falında denizin içinde balık tutmak çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir