AnaSayfa / Genel / Kahve falında denizde ördek avlamak

Kahve falında denizde ördek avlamak

Kahve falında denizde ördek avlamak sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, üzüleceğine, yıpranacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine delalettir.

Kahve falında denizde ördek avlamak gördüyseniz:

  • Uzun zamandır arkadaşınız olan kişiler herşeye karışmaya başlamış olabilirler.

Kahve falında denizde ördek avlamak zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına işaret eder.

Kahve falında yabani ördek avlamak dilediği gibi harcama yapacağına, dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına inanılır.

Kahve falında yeşil ördek avlamak gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına, ona yardımcı olacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine tabir olunur.

Kahve falında ördek avlamak sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına yorulur.

Kahve falında denizde balık avlamak kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında denizden balık avlamak kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, parasının da, malının da eksilmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında denizin içinde ördek görmek sevilen bir dostu kaybetmeye, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına işarettir.

Kahve falında denizde yüzen ördek görmek uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir