Kahve falında denizde nazar boncuğu bulmak

Kahve falında denizde nazar boncuğu bulmak çok üst mevkilere geleceğine, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, elin bollaşacağına, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına, hayatında yeni ufuklar açacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine işaret eder.

Kahve falında denizde nazar boncuğu bulmak gördüyseniz:

  • Bir bakıma bazı işlerinizin hallolması için bağımsız davranmanız çok işinize yarayacak.

Kahve falında denizde nazar boncuğu bulmak huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine delalet eder.

Kahve falında denizden nazar boncuğu toplamak yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında nazar boncuklu yüzük takmak işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz nazar boncuğu görmek çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına işaret eder.

Kahve falında bebeğe nazar boncuğu takmak kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında büyük nazar boncuğu görmek büyük aksilikler yaşayacağına, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında nazar boncuğu hediye almak aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kırık nazar boncuğu görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top