AnaSayfa / Genel / Kahve falında değer verdiğin birini görmek

Kahve falında değer verdiğin birini görmek

Kahve falında değer verdiğin birini görmek sıkıntılı durumlar geçireceğine, onların bir adım önüne geçeceğine, sorunlu bir dönem geçirileceğine, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına delalettir.

Kahve falında değer verdiğin birini gördüyseniz:

  • Eşinizden veya sevdiğinizden ya da en çok sevdiğiniz arkadaşınızdan iyi bir yardım alacaksınız.Bu yardım sizin ihtiyacınıza göre şekillenecek.

Kahve falında değer verdiğin birini görmek deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine, yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine tabir olunur.

Kahve falında değer vermek kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine alamet eder.

Kahve falında değer görmek iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında nohut verdiğini görmek beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, dış ticarete atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin sana fındık verdiğini görmek sıkıntıya düşüreceğine, sıkıntılarından arınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş birinin altın verdiğini görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında doktorun ilaç verdiğini görmek maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin fidan verdiğini görmek huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.