AnaSayfa / Genel / Kahve falında cumhurbaşkanına sarılmak

Kahve falında cumhurbaşkanına sarılmak

Kahve falında cumhurbaşkanına sarılmak ruhsal korkularından da arınacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına, çabalarının boşa çıkacağına delalet eder.

Kahve falında cumhurbaşkanına sarılmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda istikrarı sağlamak veya dengeyi korumak için ne gerekiyorsa yapmanızda fayda var.

Kahve falında cumhurbaşkanına sarılmak atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sorunların günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cumhurbaşkanına yardım etmek vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında devlet cumhurbaşkanı görmek geleceğe dair planlar yapacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında cumhurbaşkanı abdullah gülü görmek uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına yorulur.

Kahve falında babasının cumhurbaşkanı olduğunu görmek kazancını günden güne daha da arttıracağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine inanılır.

Kahve falında cumhurbaşkanını ölmüş görmek rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında cumhurbaşkanı koruması olmak sermayenin harcandığına değeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cumhurbaşkanı konuşmak kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.