AnaSayfa / Genel / Kahve falında çöp poşeti almak

Kahve falında çöp poşeti almak

Kahve falında çöp poşeti almak hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine, günü birlik tatillere çıkacağına, çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çöp poşeti almak gördüyseniz:

  • Fiziksel veya duygusal sağlığınıza iyi gelecek değişiklikler yapmalısınız.

Kahve falında poşette çöp görmek aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çöp poşeti almak üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, içine fesat düşeceğine inanılır.

Kahve falında çöp poşetleri görmek yanlış kişilere denk geleceğine, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına yorulur.

Kahve falında siyah çöp poşeti görmek kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, dünya mallarının çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında çöp poşeti görmek büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine işaret eder.

Kahve falında yırtık poşet görmek kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında poşete kaka yapmak yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına inanılır.

Kahve falında poşete yumurta görmek yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir