Kahve falında çok yakın bir arkadaşını görmek

Kahve falında çok yakın bir arkadaşını görmek işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, dualarından hayır görmeyeceğine, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çok yakın bir arkadaşını gördüyseniz:

  • İşinizi veya maddi durumunuzu ilgilendiren bir konu yüksek potansiyel içeriyor olabilir.

Kahve falında en yakın arkadaşını dövmek ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında yakın arkadaşının ağladığını görmek gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine delalet eder.

Kahve falında sevgilini en yakın arkadaşıyla görmek akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında en yakın arkadaşını öldürmek stresli bir ortama gireceğine, dostlardan zarar görüleceğine rivayet eder.

Kahve falında en yakın arkadaşının evlendiğini görmek kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, sakin giden yaşamının sarsılacağına delalet eder.

Kahve falında yakın arkadaş görmek bazı zor durumlar ile bölünen bir ilişkinin kaldığı yerden devam edeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına delalettir.

Kahve falında en yakın arkadaşını sevgili olarak görmek rızkından ve gelirinden olacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine işaret eder.

Kahve falında yakın arkadaşının ölüm haberini almak dayanışma ve sevgi içinde olacağına, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top