AnaSayfa / Genel / Kahve falında çok uzun boylu kadın görmek

Kahve falında çok uzun boylu kadın görmek

Kahve falında çok uzun boylu kadın görmek mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, hep onlara layık olmaya çalışacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, kırgınlık yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında çok uzun boylu kadın gördüyseniz:

  • Bazı konularda sınırlarınızı çizmeniz gerekiyor.

Kahve falında uzun boylu bir kadın görmek kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, bu sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine yorulur.

Kahve falında uzun boylu kadın görmek hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında çok uzun boylu kadın görmek işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine işaret eder.

Kahve falında kendini uzun boylu görmek sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, yeni bir işe gireceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başka birini uzun boylu görmek onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, bu yüzden çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uzun boylu yakışıklı erkek görmek ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına yorulur.

Kahve falında esmer uzun boylu erkek görmek ancak Allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çocuğunu uzun boylu görmek kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir