AnaSayfa / Genel / Kahve falında çok koşmak

Kahve falında çok koşmak

Kahve falında çok koşmak yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, psikolojik olarak düzeleceğine, rahat edileceğine, parasının ve makamının artacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına işarettir.

Kahve falında çok koşmak gördüyseniz:

  • Evinize, ailenize veya yaşadığınız yeri daha konforlu bir yere dönüştürmeye odaklanmalısınız.

Kahve falında hastane içinde koşmak hayallere kavuşulacağına, dertlerinin dermanını bulacağına bu sayede kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında camide koşmak manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşilliklerde koşmak hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, işin düzeltileceğine delalettir.

Kahve falında buzlu yolda koşmak hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine yorulur.

Kahve falında yağmurun altında koşmak yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiğine koşmak kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, hem de çok üzüleceğine, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında dört ayak üstünde koşmak işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Kahve falında karanlık bir yerde koşmak huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir