Kahve falında çok eski ayakkabı görmek

Kahve falında çok eski ayakkabı görmek aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, duaların boşa gideceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine, malını ve canını riske edeceğine, kısmetinin açılacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, fal sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine tabir olunur.

Kahve falında çok eski ayakkabı gördüyseniz:

  • Nasıl davranacağınızı bulmak veya plan yapmak konusunda başkalarından destek ya da cevap bekliyor olabilirsiniz.

Kahve falında eski ayakkabıları atmak yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine işarettir.

Kahve falında eski ayakkabıyı bulmak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına işarettir.

Kahve falında eski beyaz ayakkabı görmek yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski ayakkabı satın almak sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah eski ayakkabı giymek evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine inanılır.

Kahve falında yırtık eski ayakkabı görmek kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına yorulur.

Kahve falında eski ayakkabıyı tamir etmek atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında birinden eski ayakkabı almak sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına, bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top