AnaSayfa / Genel / Kahve falında çocuğunu toprağa gömmek

Kahve falında çocuğunu toprağa gömmek

Kahve falında çocuğunu toprağa gömmek onlara çok bağlı olacağına, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağınıza, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğunu toprağa gömmek gördüyseniz:

  • Dikkat etmeniz gereken şey karşı cins ilişkilerinizdir.

Kahve falında çocuğunu toprağa gömmek borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında toprağa et gömmek babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine, ele geçen kazancın günden güne artacağına işarettir.

Kahve falında toprağa kemik gömmek sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında soğanı toprağa gömmek kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına rivayet eder.

Kahve falında ayaklarını toprağa gömmek şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine, maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüzüğü toprağa gömmek maddi gücünün azalacağına, sorunların teker teker aşılacağına işaret eder.

Kahve falında kendini toprağa gömmek yaptığı hatalardan ders alması ve aynı hataları tekrar yapmaması gerektiğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, Allah katında günahlarının affolacağına işaret eder.

Kahve falında dişi toprağa gömmek sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.