Kahve falında çirkin gelin damat görmek

Kahve falında çirkin gelin damat görmek herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, başarıya giden yollarının açılacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına tabir olunur.

Kahve falında çirkin gelin damat gördüyseniz:

  • Özel hayatınızda istikrarı sağlamak için çaba sarf etmelisiniz.

Kahve falında çirkin gelin damat görmek sevginin ve huzurun hâkim olacağına, sorunlarını bu sayede bitireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çirkin damat görmek eğer şifaysa da şifasını bulacağına, kazancın daha da arttırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çirkin gelin olmak zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına tabir olunur.

Kahve falında çirkin gelin görmek yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, sıkıntıların sona ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çirkin gelin olduğunu görmek duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına işarettir.

Kahve falında gelini çirkin görmek birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında gelin ve damat resmi görmek bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına inanılır.

Kahve falında toplu gelin ve damat görmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, gönlünce bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top