AnaSayfa / Genel / Kahve falında cevşen taktığını görmek

Kahve falında cevşen taktığını görmek

Kahve falında cevşen taktığını görmek maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine, dualarından hayır görmeyeceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, iflas edeceğine alamet eder.

Kahve falında cevşen taktığını gördüyseniz:

  • Harcamalarınızı kontrol altında tutmamanız durumunda maddi problemler söz konusu olabilir.

Kahve falında başkasının kolye taktığını görmek tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine, hakkını alacağına yorulur.

Kahve falında başkasının altın taktığını görmek bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında kocanın alyans taktığını görmek sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinin güneş gözlüğü taktığını görmek çok iyi işler ortaya konacağına, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir erkeğin yüzük taktığını görmek olumsuz haberler alacağına, işlerinin yolunda gideceğine, başarılarının daim olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin altın yüzük taktığını görmek artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına inanılır.

Kahve falında arkadaşına yüzük taktığını görmek ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, falı kapatan kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine tabir olunur.

Kahve falında başkasının gümüş yüzük taktığını görmek hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.