AnaSayfa / Genel / Kahve falında ceviz fidanı dikmek

Kahve falında ceviz fidanı dikmek

Kahve falında ceviz fidanı dikmek önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, psikolojisini bozmayan fal sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, çok daha mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, pek istenmeyen şeyler yaşanacağına, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, hastalıkların biteceğine alamet eder.

Kahve falında ceviz fidanı dikmek gördüyseniz:

  • Sizi provoke eden kişilerin oyunlarına gelmemelisiniz.

Kahve falında ceviz fidanı dikmek alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ceviz ağacı fidanı görmek maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, parasının ve makamının artacağına alamet eder.

Kahve falında ceviz fidanları görmek üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına işarettir.

Kahve falında ceviz fidanı almak maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine rivayet eder.

Kahve falında ceviz fidanı görmek borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına alamet eder.

Kahve falında ceviz fidanı diktiğini görmek kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına tabir olunur.

Kahve falında üzüm fidanı dikmek birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında küçük fidan dikmek maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir