AnaSayfa / Genel / Kahve falında çekik göz görmek

Kahve falında çekik göz görmek

Kahve falında çekik göz görmek büyük kazançlar getireceğine, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına, rızkının sonsuz olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, gülüp eğleneceğine, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine, mutluluğunun büyüyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine işaret eder.

Kahve falında çekik göz gördüyseniz:

  • Aslında aynı şeyleri istiyor veya düşünüyor olsanız bile, ne pahasına olursa olsun size itiraz eden veya yapmanız gereken şeyleri söyleyen kişiler olabilir.

Kahve falında gözlerinin çekik olduğunu görmek büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında çekik gözlü erkek görmek kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çekik gözlü görmek endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında çekik gözlü bebek görmek girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında çekik gözlü insanlar görmek çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına inanılır.

Kahve falında çekik göz görmek sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir erkeğin gözlerine bakmak eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine, gözyaşının kuruyacağına alamet eder.

Kahve falında gözlerinin parladığını görmek nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, helal lokma yiyeceğine ve gönül rahatlığı içinde olacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir