Kahve falında çanta karıştırmak

Kahve falında çanta karıştırmak ev sahibi olunacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, kazançlı bir işe girileceğine, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, sorunlarının son bulacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, endişe ettiği konularda zarar edeceğine, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine rivayet eder.

Kahve falında çanta karıştırmak gördüyseniz:

  • Verilen tavsiyeler hoşunuza gitmeyebilir.

Kahve falında birinin çantasını karıştırmak çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çanta karıştırmak bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına işaret eder.

Kahve falında başkasının çantasını karıştırmak elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, emeklerinin karşılığını alacağına delalet eder.

Kahve falında başkasının eşyasını karıştırmak rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evinin karıştırıldığını görmek hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına tabir olunur.

Kahve falında dişini karıştırmak tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında sevgilinin telefonunu karıştırmak yeni bir karar alma sürecine girileceğine ve kurulmuş olan bir ortaklık yüzünden üst üste darbeler alınacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine tabir olunur.

Kahve falında karışmış saç görmek yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top