AnaSayfa / Genel / Kahve falında cami almak

Kahve falında cami almak

Kahve falında cami almak zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, hafifleyeceğine, mutlu olacağına, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına delalet etmektedir.

Kahve falında cami almak gördüyseniz:

  • Eksik yerleri tamamlamalısınız.

Kahve falında cami içinden geçmek maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cami çizdiğini görmek sabır ve azim ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında camiye sıçmak bekar ise evleneceğine, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına yorulur.

Kahve falında caminin önünden geçmek ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine yorulur.

Kahve falında cami avlusunda görmek kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında camiye doğru yürümek para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında cami yıkılması görmek rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, yaşadığı stresin biteceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına yorulur.

Kahve falında cami kapısını açmak işlerinin bozulmasına ve geçim sıkıntısının artacağına, anne baba duası alınacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir