AnaSayfa / Genel / Kahve falında cam göz görmek

Kahve falında cam göz görmek

Kahve falında cam göz görmek çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine, bilmediği duyguları tadacağına, sohbetinin bozulacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına işaret eder.

Kahve falında cam göz gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi kendiniz için yararlı hale getirebilirsiniz.

Kahve falında cam göz görmek ancak daha sonra sorunların aşılacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine delalet eder.

Kahve falında cam kapı kırmak darlanacağına, huzurunu kaybedeceğine, borçlarını ödemekte zorlanacağına inanılır.

Kahve falında kahverengi cam görmek eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına rivayet eder.

Kahve falında temiz cam bardak görmek dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, kara kara düşüneceğine rivayet eder.

Kahve falında cam masanın kırıldığını görmek iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında camdan geçmek maddi sorunlarının çözüleceğine, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine işarettir.

Kahve falında başkasının camını silmek kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında cam kırıkları topladığını görmek yeni bir hayat kurulacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir