AnaSayfa / Genel / Kahve falında büyük yeşil yaprak görmek

Kahve falında büyük yeşil yaprak görmek

Kahve falında büyük yeşil yaprak görmek kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine, günlerini hastanede geçireceğine, nazara geleceğine, kısmetlerinden olacağına, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, gözyaşının kuruyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük yeşil yaprak gördüyseniz:

  • Sizin için imkansız olan durumlarla yüzleşmeniz gerekebilir.

Kahve falında büyük yeşil yaprak görmek ayağının tökezlemeyeceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında büyük yapraklı ağaç görmek hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine alamet eder.

Kahve falında büyük yapraklı çiçek görmek yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında büyük yaprak görmek geniş geniş yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Kahve falında yeşil soğan yaprağı görmek fal sahibinin geçim derdinin biteceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil yapraklı gül görmek büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil ceviz yaprağı görmek hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil yapraklı saksı çiçeği görmek konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir