AnaSayfa / Genel / Kahve falında büyük tabanca görmek

Kahve falında büyük tabanca görmek

Kahve falında büyük tabanca görmek sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, gülen yüzünün solacağına inanılır.

Kahve falında büyük tabanca gördüyseniz:

  • Birçok konuda önemli insanlardan destek görmeniz olasıdır.

Kahve falında büyük tabanca görmek alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tabanca kurşunu görmek çok büyük kötülemeler yapılacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine yorulur.

Kahve falında tabanca çekildiğini görmek fal sahibinin uyarı alabileceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında paslı tabanca görmek çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında tabanca taşımak ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına alamet eder.

Kahve falında tabanca atıldığını görmek masa başı bir işe gireceğine, insan sevindireceğine, dua alacağına alamet eder.

Kahve falında tabancayla vurularak ölmek kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tabancanın kırıldığını görmek böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir