AnaSayfa / Genel / Kahve falında büyük deve görmek

Kahve falında büyük deve görmek

Kahve falında büyük deve görmek işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Kahve falında büyük deve gördüyseniz:

  • Değişim sizi yakalayabilir.

Kahve falında büyük deve görmek parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, bekarsa evleneceğine rivayet eder.

Kahve falında büyük bir deve görmek hayatının adeta cennete döneceğine, aşama göstermeyeceğine delalettir.

Kahve falında çok büyük deve görmek üzüleceğine ve yıkılacağına, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüklü deve görmek maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evde deve görmek her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında deve postu görmek kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bu güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine işarettir.

Kahve falında iri deve görmek kırılan kalplerin tekrar barışacağına, çok yoğun çalışacağına inanılır.

Kahve falında genç deve görmek hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir