AnaSayfa / Genel / Kahve falında büyük abdestini çamaşırına yapmak

Kahve falında büyük abdestini çamaşırına yapmak

Kahve falında büyük abdestini çamaşırına yapmak yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında büyük abdestini çamaşırına yapmak gördüyseniz:

  • Hayatınızı renklendirmek veya biraz heyecan katmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında iç çamaşırına büyük abdest yapmak iyi ruh halinin bozulacağına, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına tabir olunur.

Kahve falında iç çamaşırına büyük abdestini yapmak aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine inanılır.

Kahve falında büyük abdestini çamaşırına yapmak dertlerin kısa zamanda biteceğine, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına rivayet eder.

Kahve falında çamaşırına büyük abdest yapmak düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında küvete büyük abdestini yapmak sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında sokağa büyük abdest yapmak günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yatağa büyük abdestini yapmak destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında büyük abdestini altına yapmak olayları geçici olarak değil, kökten analiz edip, o şekilde bir çözüm bulacağına, üzerindeki yükten kurtulacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.