Kahve falında burnunun ucunda sivilce görmek

Kahve falında burnunun ucunda sivilce görmek elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, insanlar tarafından sevileceğine ve çok güzel günler yaşayacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, her yönden mutlu ve başarılı olmaya işaret etmektedir.

Kahve falında burnunun ucunda sivilce gördüyseniz:

  • Bir yerden bir yere gitmek kolaylaşıyor.

Kahve falında burnunun ucunda sivilce görmek fal sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine delalet eder.

Kahve falında burnunda sivilce sıkmak kazancının günden güne artacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yanlış yatırımlar yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında burnunda sivilce görmek kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine yorulur.

Kahve falında burnunun üstünde sivilce görmek sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, çok büyük zararlar edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kolunda sivilce görmek yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine inanılır.

Kahve falında karnında sivilce çıktığını görmek insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına delalet eder.

Kahve falında başka birinde sivilce görmek mutlu zamanlar geçireceğine, bazı adımlar atacağına işaret eder.

Kahve falında yüzünde kocaman sivilce çıktığını görmek sosyal çevrenin değiştirileceğine, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir