Kahve falında burnunu uzun görmek

Kahve falında burnunu uzun görmek hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, başarı kazanılacağına, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında burnunu uzun gördüyseniz:

  • Bazı konularda daha iyi yollar bulabilir, çözümler üretebilir ya da normal zamanda dikkate bile almayacağınız veya dikkatinizden kaçan yaratıcı fikirler ya da yollar üzerinde durabilirsiniz.

Kahve falında burnu uzun görmek büyük ve güzel işler yapacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, hayatını yoluna sokacağına inanılır.

Kahve falında burnu uzun kadın görmek çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Kahve falında burnundan uzun kıl çekmek başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına delalet etmektedir.

Kahve falında burnundan uzun kıl koparmak işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, akıllı adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında burnundan uzun kıl görmek aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında burnunu uzun görmek bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına rivayet eder.

Kahve falında burnunun koptuğunu görmek çok büyük kazanımlar elde edileceğine, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine işarettir.

Kahve falında burnundan kıl kopardığını görmek sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, bedeninin şifa bulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir