AnaSayfa / Genel / Kahve falında boynunun kesilmesini görmek

Kahve falında boynunun kesilmesini görmek

Kahve falında boynunun kesilmesini görmek başarılarının hiçe sayılacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine, de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına, taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine delalettir.

Kahve falında boynunun kesilmesini gördüyseniz:

  • Başkalarını önemsemeden yapılacak konuşmalar tartışma yaratabilir.

Kahve falında boynunun kesildiğini görmek mallarının ve kazancının çoğalacağına, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına yorulur.

Kahve falında birinin boynunun kesildiğini görmek yüzünün güleceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına işarettir.

Kahve falında kardeşinin boynunun kesildiğini görmek mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında boynunun kesilmesini görmek elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine tabir olunur.

Kahve falında boynundan kesilmek yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine delalet eder.

Kahve falında kendi boynunun kesildiğini görmek hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının boynunun kesildiğini görmek borçlarını ödemeyi başaracağına, şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine rivayet eder.

Kahve falında boynu kesilmek gerçek dostluklarına odaklanacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.