Kahve falında boynu kesilmek

Kahve falında boynu kesilmek İslami olarak günahlarının artacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, hayırlı bir eşe, daha rahat bir hayatı olacağına, ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında boynu kesilmek gördüyseniz:

  • Ya da gerçekler olan bitenden çok farklı olabilir.

Kahve falında boynunun kesilmesini görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına delalettir.

Kahve falında başkasının boynunun kesildiğini görmek ayağa kalkacağına, fal sahibinin muradına ereceğine işaret eder.

Kahve falında kendi boynunun kesildiğini görmek her şeyin sarpa saracağına, ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında boynu kesilmek herkesin istediği bir kariyeri olacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kardeşinin boynunun kesildiğini görmek yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında boynunun kesildiğini görmek esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine işarettir.

Kahve falında boynundan kesilmek eğitim hayatında başarıların artacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine delalettir.

Kahve falında birinin boynunun kesildiğini görmek karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine, kısmetinin kapanacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top