AnaSayfa / Genel / Kahve falında bombadan korkmak

Kahve falında bombadan korkmak

Kahve falında bombadan korkmak iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, çok zor durumlara düşeceğine, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine, zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, böylece daha büyük adımlar atılacağına, işlerin yoluna gireceğine delalettir.

Kahve falında bombadan korkmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler kendi programlarında veya takımlarında yer almanız için rekabet içine girebilirler.

Kahve falında bombadan korkmak uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bombaların patladığını görmek yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında el bombası görmek iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına inanılır.

Kahve falında uçakla bombalanmak dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında el bombası patlatmak üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine delalettir.

Kahve falında bir şehrin bombalandığını görmek çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında savaş bombası görmek övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, karşına hayırlı kapıların açılacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine rivayet eder.

Kahve falında atom bombası görmek fal sahibinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir