AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin zıpladığını görmek

Kahve falında birinin zıpladığını görmek

Kahve falında birinin zıpladığını görmek kendisini kötü durumlara sokmayacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, hayırlı bir kısmet çıkacağına, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına ve var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, iş hayatında büyük hezimetler alacağına, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, bu yüzden aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, sürekli tartışacağına, bir rahat yüzü görmeyeceğine, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinin zıpladığını gördüyseniz:

  • Sizi sürekli zorlayan veya siz göz ardı etmeye çalıştıkça kendini hatırlatan bazı konular olabilir.

Kahve falında hoplayıp zıplamak şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tek ayak üstünde zıplamak elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tavşanın zıpladığını görmek aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağaca zıplamak yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine rivayet eder.

Kahve falında havada zıplamak olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, kötü günlerinin biteceğine delalet eder.

Kahve falında koşmak zıplamak çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine delalettir.

Kahve falında havaya zıplamak fal sahibinin uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yüksekten zıplamak dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir