Kahve falında birinin sırtına yaslanmak

Kahve falında birinin sırtına yaslanmak herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, ardından yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine, neşesini kaybedeceğine, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına işarettir.

Kahve falında birinin sırtına yaslanmak gördüyseniz:

  • Sadece sizin için önemli konulara odaklanmalısınız.

Kahve falında birinin sırtına yaslanmak ticarette başarılı olacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sırta yaslanmak istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına işaret eder.

Kahve falında kayaya yaslanmak adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına delalettir.

Kahve falında yasini şerifi okuyamamak işinin gücünün de hep rast gideceğine, sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında dağa yaslanmak sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında abdestsiz yasin okumak zorluk ve zahmete düşeceğine, geniş bir ev satın alacağına yorulur.

Kahve falında sevdiğinin göğsüne yaslanmak kendisine gelemeyeceğine, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine işarettir.

Kahve falında yas evi görmek ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, aksi takdirde çok üzüleceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top