Kahve falında birinin çanta verdiğini görmek

Kahve falında birinin çanta verdiğini görmek yaptığı çalışmaların heba olacağına, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, ekmeğinin bereketleneceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında birinin çanta verdiğini gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınız, akrabalarınız veya komşularınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara veya yanılgılara bağlı problemler yaşanabilir.

Kahve falında birinin çanta verdiğini görmek isteklerin yerine geleceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına, ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin altın bilezik verdiğini görmek hiçbir sorun yaşamayacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pirinç verdiğini görmek koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine işarettir.

Kahve falında birinin ev verdiğini görmek sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, bereketli işler yapılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kendine bir şey verdiğini görmek sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, zarar edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kopya verdiğini görmek çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Kahve falında yakının para verdiğini görmek bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Kahve falında birine su verdiğini görmek alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir