AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinin ağlaması görmek

Kahve falında birinin ağlaması görmek

Kahve falında birinin ağlaması görmek dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, kadının kendisinin cımbızla kaşını aldığını görmesi ise sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında birinin ağlaması gördüyseniz:

  • Bazı olayların gidişatını sizin diğerlerine olan davranışlarınız belirliyor.

Kahve falında ölen insanı ağlarken görmek doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına, hatalarından erken döneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin ağlaması görmek işinden ve hayatından geri kalacağına, işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağlayan bebek sesi duymak epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına tabir olunur.

Kahve falında ağzında yara çıktığını görmek çok iyi bir duruma geleceğine, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağ atıp balık tutmak dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yılanın ağzına girdiğini görmek sevindirici şeyler duymaya, uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında ölmüş anneanneyi ağlarken görmek yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, garanti olacak bir yer edineceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş kişiyi ağlarken görmek bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, ekmeğinin verimli olacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir