Kahve falında birini kıvırcık saçlı görmek

Kahve falında birini kıvırcık saçlı görmek işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, gelirinin daimi olacağına, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, üzüleceğine, gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına, yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen fal sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında birini kıvırcık saçlı gördüyseniz:

  • İşe biraz ara vermeniz, size ne yaptığınız, ne yapmak istediğiniz veya nasıl ilerleyeceğinizi anlamanız için zaman kazandırabilir.

Kahve falında saçını kıvırcık yapmak kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine, hak yoluna döneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında saçları kıvırcık yapmak aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında kıvırcık saçlı olduğunu görmek büyük bir borcun altına gireceğine, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşını kıvırcık saçlı görmek uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına delalet eder.

Kahve falında kıvırcık saçlı erkek çocuğu görmek iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına delalet eder.

Kahve falında başkasının saçını kıvırcık görmek aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına tabir olunur.

Kahve falında saçları kıvırcık görmek dik durmaya çalışacağına, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kıvırcık saçlı kadın görmek üzüleceğine, zor durumda kalacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir