Kahve falında birini hasta olmuş görmek

Kahve falında birini hasta olmuş görmek rahat edeceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, kısa süre içinde işten çıkılacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına, iç açıcı sözlere delalet eder.

Kahve falında birini hasta olmuş gördüyseniz:

  • Özgüveninizi arttıracak ya da egonuza iyi gelecek şeyler yapabilir veya satın alabilirsiniz.

Kahve falında arkadaşının hastalandığını görmek maneviyata daha çok önem verileceğine, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hasta birinin kustuğunu görmek huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine işarettir.

Kahve falında akıl hastası olduğunu görmek hastalıkların iyileşeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının hasta olduğunu öğrenmek düşmanına galip geleceğine, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında hasta yatağı görmek dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında astım hastası olduğunu görmek uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine delalet eder.

Kahve falında hasta tedavi etmek binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş kişinin hasta olduğunu görmek sürekli ağlamaklı olacağına, gözden düşeceğine, ayıplanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top