AnaSayfa / Genel / Kahve falında birine ayakkabı almak

Kahve falında birine ayakkabı almak

Kahve falında birine ayakkabı almak çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, tüm arzularının yerine geleceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, daha sık bir araya geleceğine, zorluklarının biteceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birine ayakkabı almak gördüyseniz:

  • Ardından, kendi içinizde bir çözümleme yapıp, doğru duygular beslemeye başlayabilirsiniz.

Kahve falında sudan ayakkabı çıkarmak mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iki çift siyah ayakkabı görmek kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında siyah ayakkabı görmek hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı yeni ayakkabı görmek o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına işaret eder.

Kahve falında ayakkabıyı başkası giymek geçirilen zor günlerin unutulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah bayan ayakkabısı görmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve fal sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine alamet eder.

Kahve falında tekeş ayakkabı görmek önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında gelinlik altında siyah ayakkabı görmek kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir