AnaSayfa / Genel / Kahve falında birinden marul almak

Kahve falında birinden marul almak

Kahve falında birinden marul almak geçiminin rahat ve kolay olacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, onun mutlu olmasına vesile olacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine işaret eder.

Kahve falında birinden marul almak gördüyseniz:

  • Çevrenizde meydana gelen alışılmadık değişikliklere karşı koymanız gerilim yaratabilir veya gerilimi arttırabilir.

Kahve falında marul ektiğini görmek başarılarının katlanacağına, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına işarettir.

Kahve falında böcekli marul görmek sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, başarılı bir kişi olacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına inanılır.

Kahve falında büyük marul görmek çok büyük zararlara uğrayacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına rivayet eder.

Kahve falında marul yemek görmek düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine işarettir.

Kahve falında yeşil marul yıkamak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında marul ıspanak görmek işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına yorulur.

Kahve falında marul satmak çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında marul salatası görmek yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir