Kahve falında birinden kaçmak

Kahve falında birinden kaçmak iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, öz eleştiri yaparak, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kadim dostlar edineceğine, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinden kaçmak gördüyseniz:

  • Ters giden olaylar sizi daha iyi bir yöne ilerletmenin bir diğer taktiği olabilir.

Kahve falında taştan kaçmak hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına yorulur.

Kahve falında musibetten kaçmak mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, üzüleceğine, pişman olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında içine cin kaçmak hileli bir işle karşılaşılacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve kendisini büyük bir üzüntüye karışmış olarak göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yılandan korkup kaçmak aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine alamet eder.

Kahve falında domuzlardan kaçmak endişe duyulan olayların düzeleceğine, geleceğinizin güzel olacağına işaret eder.

Kahve falında bir tehlikeden kaçmak çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine ya da yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine inanılır.

Kahve falında fuhuştan kaçmak saadete ereceğine, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gece evden kaçmak bunalıma gireceğine, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir