AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir tas altın görmek

Kahve falında bir tas altın görmek

Kahve falında bir tas altın görmek elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, borcunun çok olacağına, işlerin günden güne açılacağına, bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da fal sahibinin zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına alamet eder.

Kahve falında bir tas altın gördüyseniz:

  • Çok fazla şey isteyen ya da rahatsız edici durumlara neden olabilecek kişilerden uzak durmalısınız.

Kahve falında bir tas altın görmek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında altın tastan su içmek gelirinin düşeceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine işarettir.

Kahve falında altın tas görmek galibiyetlerinin de çoğalacağına, onu her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tas içinde süt görmek üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine delalettir.

Kahve falında bir tas çorba görmek işinde terfi edeceğine, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında tas kebabı yemek kazancın arttırılacağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, bu işe güvenerek aldığı bir borcu ödeyemeyeceğine delalettir.

Kahve falında renkli tas toplamak başarılarının devamlı olacağına, beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına tabir olunur.

Kahve falında banyo tası görmek bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına, her daim bereketli işler yapacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir