AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir kişiyi yakmak

Kahve falında bir kişiyi yakmak

Kahve falında bir kişiyi yakmak içinde bulunduğu sorunları çözeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, yenileneceğine ve can bulacağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında bir kişiyi yakmak gördüyseniz:

  • Sizden beklentisi olan kişilerin net olarak ne istediğini sorup şaşırabilirsiniz.

Kahve falında ölen kişiye kına yakmak stresinin çoğalacağına, terfi edeceğine bu vesileyle yokluktan kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında ölmüş kişiye kına yakmak ailesini de mutlu edeceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına inanılır.

Kahve falında bir kişiyi yakmak hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, sıkıntılarına ortak olacağına, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine delalettir.

Kahve falında kına eline yakmak herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, rızkın ve kısmetin artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gelinlik yakmak yardımının olacağına, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dudağa kına yakmak maddi anlamda çok zorlanacağına, kötü günlerinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saçlarına kına yakmak mutlu ve huzurlu hissedeceğine, sevinçli bir haber alınacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında vücuda kına yakmak hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir