AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir erkekten mektup almak

Kahve falında bir erkekten mektup almak

Kahve falında bir erkekten mektup almak arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, ortaklık kurduğu bir kişinin kendisini yarı yolda bırakacağına, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına delalettir.

Kahve falında bir erkekten mektup almak gördüyseniz:

  • Paylaşmayı bilmezseniz, tamamen kaybedebilirsiniz.

Kahve falında erkekten mektup almak kafasının rahatlayacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir erkekten mektup almak çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir erkekten aşk mektubu almak kavgacı ve ters bir kişi olan fal sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, edilen duaların kabul edileceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına yorulur.

Kahve falında istifa mektubu görmek fal sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında boş mektup görmek maddi imkânların günden güne çoğalacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine alamet eder.

Kahve falında güvercinden mektup almak istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, zengin olunacağına delalet eder.

Kahve falında eski eşten mektup almak verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına inanılır.

Kahve falında babadan mektup almak geleceğe dair planlar yapacağına, kolaylıklara kavuşacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir