AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir bahçenin yandığını görmek

Kahve falında bir bahçenin yandığını görmek

Kahve falında bir bahçenin yandığını görmek çözümsüz sorunları olmayacağına, keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, makamının ve ününün artacağına delalettir.

Kahve falında bir bahçenin yandığını gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız veya girişiminiz ilginç şekilde olumlu bir gelişme nedeni olabilir.

Kahve falında bahçe yandığını görmek emeklerinin ve hak ettiklerinin karşılığını alamayacağına, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir bahçenin yandığını görmek yeni bir işe gireceğine, hak ve din yolunu bırakacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bahçenin yandığını görmek çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayakkabının yandığını görmek kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna alamet eder.

Kahve falında bir ağacın yandığını görmek daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mezarın yandığını görmek kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, kısmet alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir yakının yandığını görmek karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına delalet eder.

Kahve falında parmağının yandığını görmek geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir