AnaSayfa / Genel / Kahve falında biletçi görmek

Kahve falında biletçi görmek

Kahve falında biletçi görmek umutlarının biteceğine, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, onlarla gönül birliği edeceğine, kısa sürede evlat sahibi olacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, bunun da hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, üzeceğine tabir olunur.

Kahve falında biletçi gördüyseniz:

  • Fiziksel aktiviteniz alışılmışın ötesinde olabilir.

Kahve falında otobüs bileti görmek kısmetinin ve talihinin açılacağına, evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bıçak bilediğini görmek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başka işler deneyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bilet kazanmak girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, bazı sıkıntılara düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında milli piyango bileti görmek bununla kalmayarak iflas edeceğine, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uçak bileti almaya çalışmak kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, iflasın eşiğine geleceğine delalettir.

Kahve falında uçak bileti vermek ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında otobüs bileti satın almak hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, şansın kaçacağına tabir olunur.

Kahve falında yılbaşı bileti almak aksiliklerin peşini bırakmayacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir