Kahve falında bıçaklanırken görmek

Kahve falında bıçaklanırken görmek maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, sağlığının yerinde kalacağına, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına tabir olunur.

Kahve falında bıçaklanırken gördüyseniz:

  • Çok küçük sebepler nedeniyle bile karşınızdaki kimselere saldırmaya eğilimlisiniz.

Kahve falında düşmanı tarafından bıçaklanmak bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında düşmana bıçak çekmek prestij kaybı yaşayacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine işaret eder.

Kahve falında bıçakla birşey kesmek atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, işlerine bereket geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tıraş bıçağı görmek yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bıçaklı adamdan kaçmak üzüntünden sağlığından olacağına, günahların af olacağına tabir olunur.

Kahve falında bıçak fırlattığını görmek yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bıçaklanarak öldürüldüğünü görmek duymadığı sözleri duyacağına, strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bıçaklanmak bıçaklandığını görmek umutlarının kendisine hayır getireceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, fal sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top