AnaSayfa / Genel / Kahve falında beyaz tavuk görmek

Kahve falında beyaz tavuk görmek

Kahve falında beyaz tavuk görmek işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, içinde bulundukları zor durumları birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında beyaz tavuk gördüyseniz:

  • Çok yakında ortaya çıkacak ipuçları yeni uyarlamaların nasıl işe yaradığını görmenizi sağlayabilir.

Kahve falında beyaz tavuk sürüsü görmek elindekini de bitireceğine, onlardan fayda göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında büyük beyaz tavuk görmek vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz tavuk ve yumurta görmek parlak bir kariyere sahip olunacağına, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz tavuk horoz görmek etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, bu sayede elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz tavuk ve horoz görmek küslükleri gidereceğine, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz tavuğun yumurtladığını görmek parasal kaygılardan kurtulacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz tavuk tutmak hayırlı bir evlilik yapılacağına, başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine rivayet eder.

Kahve falında canlı beyaz tavuk görmek iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, evinde ve işinde yardımcıları olacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yorum

  1. Kahve falımda toplanmış eşya görüntüsü çıkmış, yüklü üsüste koliler var gibi.bu eşyaların arkasında büyük beyaz bir tavuk var.sanki kuluçkaya yatmış gibi duruyor.tavuk figürünün üstünde kafasını kuyruğuna doğru çevirmiş yılan duruyor.öpüşüyor gibi duran bir çift var,altlarındada onlara doğru bakan üzgün kararmış bir erkek çıkmış,bu erkeğin arkasındada konuşan iki kadın var. ağaç gibi duran ama mantarada benzeyen şekil çıkmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.