Kahve falında bekar arkadaşı hamile görmek

Kahve falında bekar arkadaşı hamile görmek uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, maddi olarak eksiye düşüleceğine, niyetini ve kalbini bozmayan fal sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına delalettir.

Kahve falında bekar arkadaşı hamile gördüyseniz:

  • Ani girişimleriniz veya tepkileriniz şaşırtıcı olabilir.

Kahve falında bekar arkadaşı hamile görmek anne ve baba ile iplerin kopma noktasına geleceğine, planların ve hesapların tutmayacağın, hayal kırıklığı yaşanacağına inanılır.

Kahve falında bekar arkadaşını hamile görmek mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bekar bir arkadaşını hamile görmek sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine inanılır.

Kahve falında bekar arkadaşının hamile olduğunu görmek arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına inanılır.

Kahve falında bekar bir arkadaşının hamile olduğunu görmek düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bekar biri hamile olduğunu görmek çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine işarettir.

Kahve falında bekar hamile kadın görmek maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, daha büyük saygınlık kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bekar birini hamile görmek rahat bir hayatı olacağına, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha geniş rızık elde edeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir