AnaSayfa / Genel / Kahve falında bebek görmek

Kahve falında bebek görmek

Kahve falında bebek görmek sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, başarısızlığa düşüleceğine, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, zenginlik kazanacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında bebek gördüyseniz:

  • Beklenmedik tessadüfler güzel sonuçlar getirebilir.

Kahve falında emen bebek görmek itibar göreceğine, rahata kavuşacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında karnındaki bebek görmek rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına inanılır.

Kahve falında bebek aldırmak istemek yeniliğin kendisine iyi geleceğine, evlatların hayırsız çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evde erkek bebek görmek kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bebeğini emzirmeye çalışmak hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bebeğin altına yaptığını görmek bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine delalettir.

Kahve falında bebek cesetleri görmek işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında zeki bebek görmek hayır vereceğine, iyileşeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir