Kahve falında başkasının nişan yüzüğünü görmek

Kahve falında başkasının nişan yüzüğünü görmek bilakis malının çoğalacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine, hastalıkların uzak duracağına ve çok büyük kısmetler elde edileceğine, yorgun ve hasta hissedeceğine, sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında başkasının nişan yüzüğünü gördüyseniz:

  • Hayatı istediğiniz gibi yaşamayı seçecek, özgürleşmek isteyeceksiniz.

Kahve falında nişan yüzüğünün çatladığını görmek işlerin iyiye gideceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine rivayet eder.

Kahve falında nişan yüzüğünü geri vermek tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, verilen sözlerin tutulacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında nişanlan yüzüğü görmek maddi olarak zarar edileceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına işarettir.

Kahve falında nişan yüzüğü düşürmek hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında eski nişan yüzüğünü görmek işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında nişan yüzüğü çıkartmak sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, manevi anlamda da huzur içinde olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tek taş nişan yüzüğü görmek harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında nişan yüzüğünü başkasına vermek huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top