AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasının kavgasını görmek

Kahve falında başkasının kavgasını görmek

Kahve falında başkasının kavgasını görmek kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, çok güzel günler görüleceğine, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başkasının kavgasını gördüyseniz:

  • Ufak tefek kazalara sakarlıklara karşı tedbirli olmakta, riskli yerlerden, riskli kişilerden uzak durmakta, yanıcı, kesici aletlerle ilişkileri en aza indirmekte veya bizi kavga ortamlarına çeken kişilerden ısrarla uzak kalmakta yarar vardır.

Kahve falında kavga edip kazanmak maddi zarar edeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında kavgalı olduğun kişiye sarılmak karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına, olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kavga eden köpek görmek büyük maddi zararlara uğrayacağına, eğitim hayatında başarıların artacağına delalettir.

Kahve falında karısıyla kavga etmek karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında bir arkadaşıyla kavga ettiğini görmek çok dikkat çekeceğine, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına rivayet eder.

Kahve falında kavgalı olduğu birini görmek güzel ve olumlu haberler alacağına, anlaşmazlıkların biteceğine delalet eder.

Kahve falında banyoda kavga etmek huzur ve mutluluk bulacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına tabir olunur.

Kahve falında kavga eden iki kişiyi görmek adını kirleteceğine, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir