AnaSayfa / Genel / Kahve falında başkasının göz görmek

Kahve falında başkasının göz görmek

Kahve falında başkasının göz görmek çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, fal sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında başkasının göz gördüyseniz:

  • Bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor.

Kahve falında gözleri kararmak bazen de rahat geçeceğine, böylece daha büyük adımlar atılacağına, işlerin yoluna gireceğine rivayet eder.

Kahve falında güzel gözlü birini görmek ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine delalet eder.

Kahve falında gözlerinin dolduğunu görmek aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında gözlügün kırılmasını görmek gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına inanılır.

Kahve falında birinin gözlerinin kırmızı olduğunu görmek kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına alamet eder.

Kahve falında göz bebeklerinin büyüdüğünü görmek uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına, aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine tabir olunur.

Kahve falında sarışın mavi gözlü bebek görmek ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına inanılır.

Kahve falında gözleri kızarmak ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir